Apple-produkter i lager för omedelbar leverans från Kungsholmen!

01 Feb 2024

Vi är glada att kunna meddela att vi nu har ett exklusivt utbud av de senaste Apple-produkterna direkt tillgängliga från vårt lager på Kungsholmen, Stockholm. För dig som värdesätter snabbhet och effektivitet erbjuder vi nu omedelbar leverans på följande toppmoderna Apple-enheter. Dessutom, för att göra det ännu enklare för dig att få tillgång till den senaste tekniken, erbjuder vi nu även flexibla hyr- och leasingalternativ.

iMac 24-tums med M3-chip

 • Specifikationer: 8-Core CPU och 10-Core GPU, 16GB RAM, 1TB SSD, och Magic Keyboard med Touch ID i en elegant silverfinish.
 • Perfekt för: designers, videoredigerare och alla som behöver kraftfull prestanda kombinerat med en enastående skärm.
 • Mer information och köp: iMac 24-tums M3-chip - Silver

 

MacBook Pro 16-tum med M3 Pro-chip

 • Specifikationer: 12-Core CPU och 18-Core GPU, 36GB RAM, 1TB SSD.
 • Perfekt för: användare som kräver en större skärm och kraftfull prestanda för avancerade uppgifter som videoredigering, 3D-modellering och programvaruutveckling.
 • Mer information och köp: MacBook Pro 16-tum M3 Pro-chip

 

MacBook Pro 14-tum med M3 Pro

 • Specifikationer: 12‑core CPU och 18‑core GPU, 36GB RAM, 1TB SSD i en sofistikerad rymdsvart finish.
 • Perfekt för: professionella användare som kräver extrem prestanda för programmering, design och videoredigering.
 • Mer information och köp: MacBook Pro 14-tum M3 Pro - Rymdsvart

 

Apple Studio Display 27-tum

 • Specifikationer: Standardglas med justerbar lutning för optimal visningsvinkel.
 • Perfekt för: kreativa proffs och alla som söker en premium skärmupplevelse för sitt arbete eller underhållning.
 • Mer information och köp: Apple Studio Display 27-tum

 


Flexibla finansieringsalternativ: hyra och leasing

För att göra det ännu enklare för våra kunder att ta del av den senaste Apple-tekniken erbjuder vi flexibla finansieringslösningar. Välj mellan hyra eller leasing för att anpassa dina betalningar efter ditt företags behov och budget. Kontakta oss för mer information om hur vi kan skräddarsy en lösning som passar just dig.

Varför välja oss?

Att handla dina Apple-produkter hos oss på Kungsholmen innebär inte bara att du får tillgång till de senaste innovationerna med omedelbar leverans. Det betyder också personlig service, möjlighet till expertrådgivning, flexibla finansieringsalternativ och en köpupplevelse utöver det vanliga.

Besök oss eller handla online

Vare sig du föredrar att handla online eller besöka oss personligen för att se våra produkter, är du välkommen. Vi är här för att hjälpa dig att hitta den perfekta Apple-utrustningen som matchar dina behov och önskemål.

Adress: Vårt lager och showroom finns vid Fridhemsplan på Kungsholmen i Stockholm. Kom förbi för en unik shoppingupplevelse!

För fler detaljer om våra produkter, tjänster och finansieringsalternativ, besök vår hemsida eller kontakta oss direkt. Vi ser fram emot att hjälpa dig att ta ditt digitala liv till nästa nivå med Apples senaste teknik!

Kontakta oss

Liknande läsning

Apples fokus på AI: nyttig användning framför flashiga funktioner
Apple står inför en viktig utmaning: att göra AI användbar och inte bara flashig. Här är några viktiga insikter från...
WWDC 2024: Viktiga nyheter och uppdateringar samt förväntningar
WWDC 2024 har väckt stor uppmärksamhet med sina många nyheter och uppdateringar. Här är några av de största höjdpunkterna: iOS...
Den fascinerande historien om @-tecknet på svenska tangentbord
I den digitala eran har @-tecknet blivit ett oumbärligt symbol, särskilt i e-postadresser och sociala medieanvändarnamn. Men visste du att...